Henna pudrowa Koszalin

Salon urody Magdalena Maluje ma w swojej ofercie wiele usług, jedną z nich jest stylizacja rzęs oraz brwi. Usługi związane z farbowaniem czy geometrią brwi cieszą się dużą popularnością – nie bez przyczyny. Brwi nazywane są przecież ramą i oprawą całej twarzy. Ich odpowiedni kształt oraz kolor potrafi zupełnie odmienić wygląd. Piękne brwi to coś, o czym marzy każda z nas, a dzięki odpowiednim zabiegom kosmetycznym są one osiągalne. Jeśli chcesz, aby Twoja oprawa oczu prezentowała się nienagannie, to mamy coś dla Ciebie. W moim salonie możesz bowiem poddać swoje brwi farbowaniu specjalnym preparatem, jakim jest henna pudrowa. Koszalin, a dokładniej ulica Wąwozowa 28 to miejsce, które zadba o Twój wygląd w kompleksowy sposób – koniecznie więc umów się na wizytę w salonie urody.

Czym jest henna pudrowa? Koszalin

Farbowanie brwi za pomocą henny pudrowej to zabieg, który cieszy się stale rosnącą popularnością. Czym jednak ona jest? Henna pudrowa jest zupełnie naturalnym preparatem, który w swoim składzie ma jedynie roślinne składniki, takie jak, chociażby, wyciąg z liści lawsonii czy wyciąg z liści indygo. W swoim składzie henna zawiera całe mnóstwo witamin mających działanie odżywcze. Henna pudrowa jest więc zabiegiem, który zarówno farbuje włoski jak i skórę, ale również ma działanie pielęgnacyjne – to dlatego stylizacja brwi za jej pomocą cieszy się aż tak dużą popularnością. Henna pudrowa jest również nieco trwalsza niż ta tradycyjna – jej pudrowy wariant utrzymuje się bowiem do 10 dni na skórze i nawet do 6 tygodni na włoskach! Taka trwałość pozwala Ci cieszyć się wyrazistym spojrzeniem przez naprawdę długi czas.
henna pudrowa na brwiach
efekt po hennie pudrowej

Dla kogo henna pudrowa będzie odpowiednia?

Ze względu na to, że henna pudrowa to produkt, który w swoim składzie ma jedynie naturalne barwniki i olejki, jest w pełni bezpieczna. Naturalny skład jest bowiem gwarancją minimalnego ryzyka wystąpienia alergii. Dzięki temu zabiegowi farbowania brwi henną pudrową może się poddać tak naprawdę każdy, również kobiety w ciąży. Oczywiście przed wykonaniem go kosmetyczka przeprowadzi z Tobą wywiad i wykluczy wszelkie przeciwwskazania, dzięki czemu zabieg będzie w pełni bezpieczny dla Twoich brwi i skóry. Brzmi zachęcająco? Odwiedź salon urody Magdalena Maluje i ciesz się pięknymi brwiami, jakie gwarantuje Ci henna pudrowa – Koszalin czeka na Ciebie!