Geneo Tripollar

Geneo Tripollar to niezwykła, nowoczesna technologia, dzięki której można przeprowadzić pielęgnację skóry, jak również zapewnić jej odpowiednie dotlenienie. Wszystko to można osiągnąć, za sprawą emitowanych przez specjalistyczne urządzenie fal radiowych o odpowiedniej częstotliwości. Co najważniejsze, zabiegi z wykorzystaniem Geneo Tripollar są nieinwazyjne oraz bezbolesne, więc nie powodują uczucia dyskomfortu. Dodatkowo efekty są widoczne zaraz po zakończeniu pierwszej sesji!

 

Jakie efekty zapewnia kuracja z zastosowaniem Geneo Tripollar?

Efekty po zabiegu z Geneo Tripollar występują już po pierwszej sesji, jednak zalecane jest zrealizowanie kilku wizyt, ponieważ rezultaty utrzymują się dłużej po wykonaniu większej ilości zabiegów. Oprócz wspomnianego dotlenienia skóry od wewnątrz oraz rewitalizacji zabieg Geneo Tripollar wpływa także na zmniejszenie zmarszczek i spłycenie blizn. Co więcej, ma korzystny wpływ na owal twarzy, a także ujędrnia skórę. Wszystko to dzięki emitowanym przez urządzenie falom radiowym. Dzięki dostarczeniu odpowiedniej ilości ciepła, organizm rozpoczyna produkcję elastyny oraz kolagenu, co poprawia jędrność skóry. Należy pamiętać, że zabiegu Geneo Tripollar nie należy łączyć z na przykład maskami lub kremami. Poprzez działanie ciepła, ich składniki mogą wniknąć w bardzo głębokie warstwy skóry i wywołać niepożądane efekty.

 

geneo tripollar zabieg w salonie
geneo tripollar urządzenie do wykonywania zabiegu

Geneo Tripollar – jaki jest koszt zabiegu?

Cena zabiegu Geneo Tripollar zmienia się, w zależności od ilości wybranych sesji. Oczywiście – im więcej zabiegów, tym lepszy oraz trwalszy efekt końcowy. W związku z tym zachęcam do skorzystania z pakietów, których ceny są bardzo atrakcyjne. Im więcej sesji, tym kwota jest niższa. Szczegóły można znaleźć w zakładce cennik lub uzyskać po kontakcie telefonicznym.

Jeżeli jesteś zainteresowana wykonaniem zabiegu, zachęcam do zapisów! W przypadku pytań zapraszam na konsultacje, podczas których dokładnie wyjaśnię przebieg zabiegu Geneo Tripollar, jego działanie oraz przeciwwskazania do wykonania usługi. Moje studio urody Magdalena Maluje znajduje się przy ulicy Wąwozowej 28 w Koszalinie. Oferuję również wiele innych usług, między innymi wykonuję makijaże okolicznościowe oraz hennę pudrową, a także zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków. Zapraszam do zapoznania się z całą ofertą oraz, w razie pytań, do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Do zobaczenia w salonie!