Zabiegi Geneo Pollogen Koszalin

Każda kobieta marzy o pięknej, rozświetlonej skórze bez zmarszczek i przebarwień. Oczywiście idealna cera bez żadnych mankamentów nie istnieje, można jednak zbliżyć się do doskonałości, chociażby za pomocą zabiegów kosmetycznych. Nowoczesne produkty oraz urządzenia takie jak Geneo Pollogen dają wiele możliwości do poprawy wyglądu i stanu cery. Także w salonie urody Magdalena Maluje możesz wykonać zabieg na twarz Geneo – Koszalin już na Ciebie czeka. To właśnie w tym mieście znajduje się nasz salon urody – umów się na wizytę u nas i ciesz się promienną cerą. Jako jedyny salon w Koszalinie wyposażony we wszystkie 3 głowice oferuję pełen zabieg. Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych oferuję również usługi związane ze stylizacją brwi i rzęs, a także wykonuję makijaże okolicznościowe, zadbam więc o Ciebie w kompleksowy sposób.

Czym jest zabieg Geneo? Koszalin

Technologia w wielu dziedzinach rozwija się w zawrotnym tempie – dotyczy to również kosmetyki. To właśnie dzięki takiemu rozwojowi powstał innowacyjny zabieg Geneo. Koszalin to jedno z miast, w którym jest on wykonywany. Geneo wykorzystuje naturalne, biologiczne mechanizmy organizmu, dzięki czemu jest bezpieczny i praktycznie bezinwazyjny. Inspiracją do opracowania tej innowacyjnej pielęgnacji dla Twojej cery były gorące źródła, które powszechnie znane są ze swoich działań o charakterze terapeutycznym. Zabieg przypomina nieco masaż i jest wykonywany z użyciem dedykowanego urządzenia Geneo Pollogen, dzięki czemu jest bezbolesny i bardzo przyjemny. Efekt po zabiegu to piękna i rozświetlona cera. Brzmi wspaniale? Skontaktuj się ze mną i umów się na wizytę!
Twarz po zabiegu Geneo
Efekty zabiegu geneo

Dla kogo zabieg Geneo Pollogen?

Chcesz, aby Twoja cera zachwycała swoim wyglądem? Zadbaj o nią, korzystając z oferty, która zawiera między innymi Geneo – zabieg na twarz. Koszalin to miejsce, w którym mieści się salon urody Magdalena Maluje i to właśnie tu Twoja cera może przejść prawdziwą metamorfozę. Zastanawiasz się, czy ten innowacyjny zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni? Odpowiadam – jeśli Twoja skóra wymaga złuszczenia, oczyszczenia oraz nawilżenia, to Geneo jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Zabieg ten bowiem jednocześnie głęboko oczyszcza cerę oraz ją dotlenia. Z problemem odwodnionej i zanieczyszczonej cery boryka się wiele osób – zabieg Geneo jest więc niezwykle uniwersalny i może z niego skorzystać każdy, kto chce cieszyć się gładką i nawilżoną cerą.

Efekty po zabiegu Geneo Pollogen

Wykonanie tego innowacyjnego zabiegu wiąże się z wieloma korzyściami, jedną z nich jest oczyszczona cera. Dzięki głębokiemu, ale nieinwazyjnemu złuszczeniu martwego naskórka Twoja cera zyska blask i gładkość, o której marzy każdy. Skóra stanie się również dotleniona, dzięki czemu zmarszczki i pory zostaną zmniejszone. Zabieg Geneo gwarantuje Ci także poprawę gęstości skóry oraz ujędrnienie jej, co da efekt promiennej, młodziej wyglądającej cery. Ten opis brzmi zachęcająco? Koniecznie skontaktuj się ze mną i zapytaj o Geneo zabieg kosmetyczny. Koszalin to miejsce, gdzie mieści się salon Urody Magdalena Maluje, który jako jedyny w Koszalinie i okolicach posiada pełen zestaw 3 głowic do wszsytkich zabiegów Geneo. Z przyjemnością poprawię wygląd Twojej cery!