Zabiegi Geneo Pollogen Koszalin

Każda kobieta marzy o pięknej, rozświetlonej skórze bez zmarszczek i przebarwień. Oczywiście idealna cera bez żadnych mankamentów nie istnieje, można jednak zbliżyć się do doskonałości, chociażby za pomocą zabiegów kosmetycznych. Nowoczesne produkty oraz urządzenia takie jak Geneo Pollogen dają wiele możliwości do poprawy wyglądu i stanu cery. Także w salonie urody Magdalena Maluje możesz wykonać zabieg na twarz Geneo – Koszalin już na Ciebie czeka. To właśnie w tym mieście znajduje się nasz salon urody – umów się na wizytę u nas i ciesz się promienną cerą. Jako jedyny salon w Koszalinie wyposażony we wszystkie 3 głowice oferuję pełen zabieg. Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych oferuję również usługi związane ze stylizacją brwi i rzęs, a także wykonuję makijaże okolicznościowe, zadbam więc o Ciebie w kompleksowy sposób.

Czym jest zabieg Geneo? Koszalin

Technologia w wielu dziedzinach rozwija się w zawrotnym tempie – dotyczy to również kosmetyki. To właśnie dzięki takiemu rozwojowi powstał innowacyjny zabieg Geneo. Koszalin to jedno z miast, w którym jest on wykonywany. Geneo wykorzystuje naturalne, biologiczne mechanizmy organizmu, dzięki czemu jest bezpieczny i praktycznie bezinwazyjny. Inspiracją do opracowania tej innowacyjnej pielęgnacji dla Twojej cery były gorące źródła, które powszechnie znane są ze swoich działań o charakterze terapeutycznym. Zabieg przypomina nieco masaż i jest wykonywany z użyciem dedykowanego urządzenia Geneo Pollogen, dzięki czemu jest bezbolesny i bardzo przyjemny. Efekt po zabiegu to piękna i rozświetlona cera. Brzmi wspaniale? Skontaktuj się ze mną i umów się na wizytę!
Twarz po zabiegu Geneo
Efekty zabiegu geneo

Dla kogo zabieg Geneo Pollogen?

Chcesz, aby Twoja cera zachwycała swoim wyglądem? Zadbaj o nią, korzystając z oferty, która zawiera między innymi Geneo – zabieg na twarz. Koszalin to miejsce, w którym mieści się salon urody Magdalena Maluje i to właśnie tu Twoja cera może przejść prawdziwą metamorfozę. Zastanawiasz się, czy ten innowacyjny zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni? Odpowiadam – jeśli Twoja skóra wymaga złuszczenia, oczyszczenia oraz nawilżenia, to Geneo jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Zabieg ten bowiem jednocześnie głęboko oczyszcza cerę oraz ją dotlenia. Z problemem odwodnionej i zanieczyszczonej cery boryka się wiele osób – zabieg Geneo jest więc niezwykle uniwersalny i może z niego skorzystać każdy, kto chce cieszyć się gładką i nawilżoną cerą.

Efekty po zabiegu Geneo Pollogen

Wykonanie tego innowacyjnego zabiegu wiąże się z wieloma korzyściami, jedną z nich jest oczyszczona cera. Dzięki głębokiemu, ale nieinwazyjnemu złuszczeniu martwego naskórka Twoja cera zyska blask i gładkość, o której marzy każdy. Skóra stanie się również dotleniona, dzięki czemu zmarszczki i pory zostaną zmniejszone. Zabieg Geneo gwarantuje Ci także poprawę gęstości skóry oraz ujędrnienie jej, co da efekt promiennej, młodziej wyglądającej cery. Ten opis brzmi zachęcająco? Koniecznie skontaktuj się ze mną i zapytaj o Geneo zabieg kosmetyczny. Koszalin to miejsce, gdzie mieści się salon Urody Magdalena Maluje, który jako jedyny w Koszalinie i okolicach posiada pełen zestaw 3 głowic do wszsytkich zabiegów Geneo. Z przyjemnością poprawię wygląd Twojej cery!

Jak przygotować się do zabiegu Geneo Pollogen?

Geneo Pollogen to zabieg o niskim stopniu inwazyjności. Do jego przeprowadzenia używa się tylko substancji aktywnych i głowicy. Dlatego też cała procedura trwa stosunkowo krótko i nie wymaga specjalnego przygotowania. Zabieg przeprowadza się na mokrej skórze, co niweluje ryzyko odczuwania bólu. Co więcej, znaczna część klientek twierdzi, że masaż wykonywany za pomocą głowicy jest przyjemny i odprężający. Warto jednak pamiętać, że osoby o wrażliwej skórze mogą odczuwać lekki dyskomfort. Po zabiegu Geneo Pollogen warto zaopatrzyć się w krem nawilżający z wysokim filtrem. Skóra po eksfoliacji może być bowiem odrobinę podrażniona, w związku z czym należy zapewnić jej odpowiednią ochronę.

Etapy zabiegu Geneo Pollogen

Geneo Pollogen to przełomowy zabieg 3w1, którego efektem jest odświeżona i oczyszczona skóra. W jaki sposób osiąga się ten rezultat? Jak możesz się domyślać, procedura ta przeprowadzana jest w trzech etapach. Na samym początku dochodzi do eksfoliacji, czyli delikatnego złuszczenia naskórka. Następnie aplikuję na twarz składniki aktywne, które mają na celu rewitalizację skóry od wewnątrz. Do tego używam specjalnej głowicy masującej, dzięki której substancje mają szansę lepiej się wchłaniać. Ostatni etap zabiegu Geneo Pollogen obejmuje natomiast dotlenienie naskórka. Wówczas można zaobserwować zwiększenie przepływu krwi w naczyniach włosowatych oraz intensyfikację metabolizmu, które skutkują odżywioną i młodziej wyglądającą skórą.