Geneo Ultrasound

Z wiekiem skóra potrzebuje dogłębnego odżywienia oraz nawilżenia, bowiem zachodzące procesy starzenia sprawiają, że dostarczenie substancji odżywczych jest coraz trudniejsze. Związane jest to między innymi ze zmniejszoną ilością kwasu hialuronowego. Geneo Ultrasound to nowoczesna technologia, umożliwiająca wtłoczenia składników aktywnych, stosowana z zamiarem odżywienia i nawilżenia cery, a tym samym poprawy jej wyglądu.

Na czym polega zabieg Geneo Ultrasound?

Geneo Ultrasound to oparta na zaawansowanej technologii procedura zabiegowa, która wykorzystuje działanie ultradźwięków. Pierwszy etap zabiegu stanowi dokładne oczyszczenie twarzy. Następnie dobierany jest koktajl odżywczy dostosowany do indywidualnych potrzeb i kondycji skóry. Głowica urządzenia wyposażona jest w specjalną kapsułkę, która złuszcza martwy naskórek. Powstały podczas zabiegu efekt Bohra uznawany jest za pobudzający do regeneracji i przyspieszający odnowę skóry. Dzieje się tak ze względu na chwilowe niedotlenienie miejsca zabiegowego. Dzięki temu organizm samodzielnie dostarcza w wybrany punkt dużą dawkę tlenu, a naczynia krwionośne zostają rozszerzone. Umożliwia to wchłonięcie składników odżywczych. Ostatni krok obejmuje nałożenie maseczki z wykonaniem masażu ujędrniającego. Koszalin to miejsce, w którym wykonam dla Ciebie ten zabieg.

zabieg geneo ultrasound urządzenie
geneo ultrasound przybory

Geneo Ultrasound – efekty

Chętnie wybierany zabieg Geneo Ultrasound postrzegany jest jako przynoszący wiele korzyści dla skóry. Przede wszystkim może zniwelować oznaki starzenia się. Metoda uznawana jest za pomocną w procesie wygładzenia zmarszczek, a także przyczyniającą się do rozświetlenia cery. Jako dodatkową zaletę wiele osób wskazuje wyrównanie kolorytu, co również daje efekt odmłodzenia. Pełna regeneracja często wykazuje wpływ na zmęczoną oraz matową twarz, która nabiera blasku. Dzieje się tak za sprawą nawodnienia oraz nawilżenia dzięki substancjom aktywnym. Technologia sprzyja pozbyciu się martwego naskórka, dlatego pory zostają oczyszczone oraz zmniejszone. Poprawę można zaobserwować przy problemie nadmiernego wydzielania sebum. Dla uzyskania oczekiwanych rezultatów najczęściej wykonuje się serię w postaci 3-5 zabiegów Geneo Ultrasound co 1-2 tygodnie.

Zabieg Geneo Ultrasound – dla kogo?

Ze względu na uznawane za zadowalające efekty, Geneo Ultrasound dedykowany jest osobom z różnorodnymi problemami skórnymi. Najczęściej na wizytę umawiają się pacjenci z cerą, która wymaga skutecznego nawilżenia. Technologia jest przeznaczona dla skóry z oznakami starzenia się, takimi jak zmarszczki i wiotkość. Zabieg Geneo Ultrasound działa złuszczająco, więc może sprawdzić  się w przypadku zrogowaciałego naskórka. Jeśli jesteś osobą, która zmaga się z niedoskonałościami w postaci trądziku, terapia ultradźwiękowa może przynieść oczekiwane rezultaty. Ponadto korzystne efekty bywają zauważalne w przypadku nadmiernej produkcji sebum oraz rozszerzonych porów. Cena Geneo Ultrasound uznawana jest za atrakcyjną w stosunku do możliwych do osiągnięcia korzyści. Zabieg Geneo Ultrasound wykonuję w moim gabinecie w Koszalinie.

Zapraszam!