Lifting rzęs Koszalin

Chciałabyś podkreślić swoje spojrzenie? Skuś się na profesjonalny lifting rzęs. Koszalin, a właściwie ulica Wąwozowa 28, to miejsce, w którym posiadam mój gabinet Magdalena Maluje. W ofercie znajdziesz szereg zabiegów pielęgnacyjnych, w tym również upiększających okolice oczu.

Lifting rzęs – Koszalin. Jakie efekty przynosi zabieg?

Zastanawiasz się nad podkreśleniem swojego spojrzenia poprzez lifting rzęs? Koszalin to miejscowość, w której świadczę usługi tego typu. Jest to nieinwazyjny, całkowicie bezpieczny oraz bezbolesny zabieg, który przynosi zniewalające efekty. Stanowi on doskonałą alternatywę dla klientek, które mają obawy przed bardziej drastycznymi metodami zagęszczającymi. Dzięki niemu Twoje spojrzenie nabierze nowego wymiaru, dzięki widocznie podkreślonej oprawie oka. Metoda ta nie tylko wydłuża i zagęszcza rzęsy, ale także sprawia, że są one bardziej podniesione oraz podkręcone. Pomimo dużej metamorfozy w wyglądzie oka, całość wygląda bardzo świeżo i naturalnie. Niesamowitym efektem będziesz mogła cieszyć się nawet przez kilka tygodni po wykonaniu usługi, jaką jest lifting rzęs. Koszalin to miejsce, w którym z chęcią ją dla Ciebie zrealizuję. Podczas zabiegu liftingu rzęs wykonujemy także botoks, który gwarantuje dodatkowe odżywienie. Dzięki temu duetowi możesz na długi czas zrezygnować z używania maskary lub przyklejania sztucznych rzęs.
thumbnail_4555059B-55FF-423B-A6D8-1A7FC5B1B979
thumbnail_D11C032C-2D6F-403A-9FDD-FA0CAEB180C2

Jak wykonuje się botoks i lifting rzęs? Koszalin

Zachęcona zniewalającymi efektami zastanawiasz się, w jaki sposób wykonuje się lifting rzęs? Koszalin to miasto, gdzie mam swój gabinet, w którym oferuję wspomniany zabieg. Cały proces nie jest ani trochę skomplikowany i trwa około godziny. Nie wymaga także specjalnych przygotowań, jednakże warto przyjść na wizytę bez makijażu. Dodatkowo osoby noszące soczewki powinny je zdjąć. Zabieg rozpoczyna się od nałożenia na górną powiekę silikonowej formy, która pozwala na nadanie rzęsom pożądanego kształtu oraz na kontrolę stopnia podkręcenia włosków. Kolejnym krokiem jest naniesienie na rzęsy specjalnego preparatu, który służy do utrwalenia skrętu. Ostatnim etapem jest dokładne nawilżenie. W moim salonie wykonuję zabieg liftingu rzęs z botoksem.

Lifting rzęs – Koszalin. Czy zabieg jest bezpieczny?

Nie wiesz, czy bezpiecznie jest wykonać lifting rzęs? Koszalin to miejsce, w którym świadczę profesjonalne usługi, które nie niosą za sobą żadnego ryzyka. Zabieg będący połączeniem liftingu rzęs z botoksem cieszy się dużą popularnością ze względu na nieinwazyjną i niezwykle prostą metodę wykonania. W porównaniu do bardziej drastycznych sposobów zagęszczania lifting rzęs nie wywiera żadnego negatywnego wpływu na ich stan. Warto jednak zrezygnować z zabiegu w przypadku infekcji oraz chorób oczu takich jak np. jaskra lub zaćma. Zapraszam!